Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Ельгісер Йосип Мойсейович

БІОГРАФІЯ

Піаніст, композитор, педагог.
Народився 29 грудня 1929 р. у Чернівецькій області.
Під час окупації Буковини німецько-фашистськими загарбниками був депортований в концтабір у Вінницькій області і гетто в м. Копай-город. Звільнений у 1944 р. радянськими військами, повернувся разом із сім'єю в Чернівецьку область.
У 1952 р. закінчив з відзнакою фортепіанний відділ Чернівецького музичного училища, у 1965 р. - Київську консерваторію ім. П. Чайковського.
Працював педагогом і концертмейстером у Чернівецькому палаці школярів. З 1961 р. - педагог по класу фортепіано Чернівецького музичного училища. Понад 30 років викладає методику гри на фортепіано. Належить до числа найбільш досвідчених викладачів музичної освіти на Буковині.
Особливої уваги і оцінки заслуговує концертмейстерська діяльність. Був концертмейстером великих митців - М. Ростроповича, О. Криси, Д. Гнатюка, П. Кармалюка та ін.
Й.М. Ельгісера знають в Україні як музикознавця, постійного автора газетних статей і рецензій. Він автор статей до "Українського музичного словника", ряду підручників.
З 1952 р. - член обласного об'єднання композиторів. Автор 70 пісень, романсів і хорових творів, більше 200 інструментальних, фортепіанних і оркестрових творів. Багато вокальних творів пише на власні тексти.
Лауреат літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича. Володар звання "Золоте ім'я світової культури".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»